Skip to main content
A Waegeman

Adam zoekt Eva

© A Waegeman op 17.06.2021.

Deze Bijbelse figuren zijn het begin. En de slang en de appel natuurlijk.  Granny Smith is een vrij zure soort, Pink Lady smaakt iets zoeter. Het type appel werd volgens mij nooit beschreven. Tijdens het zappen stootte ik toevallig op een programma met  gelijkaardige figuren. Adam zoekt Eva. Maar nu zocht Eva een Adam want die waren met twee. Ze kwamen op een vlot aandobberen, ontkleedden zich daar op de klotsende golven. Het was een vrij wilde zee want het klotste heel hard naar mijn gevoel.
Eva stond smachtend onder de palmboom te wachten. In de verte zag ze  hoe haar Adams naar haar toe zwommen. De ware Adam als het ware. De eerste blik ging naar de ogen, de tweede blik sloeg naar beneden. Ja, ze was best wel verlegen. Nadien volgde er een diepgaand gesprek. Er werd gewikt en gewogen. Want Eva moest straks kiezen. Twee lieve Adams die op slag verliefd werden op haar.
Ze was dan wel een fotomodel en ze zag er goed uit, maar eerlijk waar, het was toch wel het innerlijke dat volgens beide Adams nog steeds het belangrijkste was.
Nadat ze gezien hadden  wat voor vlees ze in de kuip hadden , gingen ze weer in de kleren.
Eva bekende dat het een rollercoaster van emoties was geweest.
De lieve woorden die de Adams haar hadden toegeschreven hadden haar heel diep geraakt.
Ik zat ernaar te kijken en dacht, "zie je wel, het kan wel. Dit is echte liefde."
De Adams verschenen weer op het toneel met hun kleren aan. Vol verwachting stonden ze oog in oog met de oogverblindende Eva, die dra haar keuze bekend zou maken door de sleutel te overhandigen aan haar geliefde ware Adam.
De sleutel van de doos van Pandora? Dit terzijde want daar heeft het niets mee te maken.
God wat was dit een spannend programma. Ik zat op het puntje van mijn stoel.
Het moment van de waarheid.
Elke kijker hing nu vast aan Eva's lippen, dat kon niet anders!
"jullie hebben me beiden diepgeraakt,"   zei ze nog een keer." Dit avontuur zal ik nooit vergeten."
Komaan Eva.. Laat ons niet langer in spanning...
Ze sprak de verlossende woorden.. "Ik heb beslist om de sleutel... aan mezelf te geven." Ze barstte in tranen uit. Wat een hartverscheurende keuze had ze gemaakt...
Ik zat nogmaals met mijn mond open van verbazing.
Dit is toch om je bloot gat van te laten zien? Staat dit wel in het contract? In de Bijbel moet er wel gebeten worden Eva. JE MAG HELEMAAL NIET VOOR JEZELF KIEZEN! Dat is in strijd met het originele verhaal! Wat een bummer zeg.
Weg romantiek, Weg mijn herwonnen geloof in de echte liefde.
De Adams reageerden ongelooflijk empathisch. "Wat dapper van je" ,riepen ze uit.
Ze vlogen om haar nek en knuffelden haar intens.
In het besef dat ze wellicht nooit dichter of dieper zouden geraken. Dit was het dan.
Eva staat vast nog een bloeiende carrière als veelgevraagd fotomodel op een of ander exotisch eiland, te wachten. De Adams.. Helaas... Die hadden in de zure appel gebeten. Het moet toch wel een Granny Smith geweest zijn, aan hun gezicht te zien.

 Geplande einddatum:

Nog hier te lezen tot:
02-07-2023

Hits

1073 hits voor deze inzending

Enthousiast over deze inzending?

Dank voor het lezen van de inzending van deze schrijver. Je kunt hieronder een reactie geven. Schrijvers stellen je tips en opmerkingen op prijs. Je kunt ook zelf meedoen aan een schrijfactiviteit!
  • Waardering voor deze inzending (Klik op het duimpje om te waarderen.)

    Voeg hier je commentaar toe...
    You are a guest ( Sign Up ? )
    or post as a guest
    Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

    Wees de eerste om commentaar te geven.

    24.06.21
    Graag je feedback over de schrijfkwaliteit en schrijfstijl van deze inzending.
    Altijd leuk om een verhaal te lezen dat een glimlach om mijn mond tovert. Erg amusant hoe je de ontmoeting beschrijft en dat zogenaamde gevoel van lust eh... liefde op het eerste gezicht.
    Show more
    0 van de 0 lezers vond deze review nuttig
    21.06.21
    Graag je feedback over de schrijfkwaliteit en schrijfstijl van deze inzending.
    Leuk!
    Show more
    0 van de 0 lezers vond deze review nuttig
  • ZELF MEEDOEN

    Eerst inloggen s.v.p.! Meedoen is alleen mogelijk voor leden. Nog geen lid? Je kunt je gratis registreren als lid.